YKupon Kullanıcı Sonu Lisans Sözleşmesi (EULA)

Bu Kullanıcı Sonu Lisans Sözleşmesi ("Sözleşme"), YKupon ("Platform") tarafından sağlanan servislerin kullanım şartlarını belirler.

1. Kabul

Platforma erişim sağlayarak veya kullanarak, bu Sözleşme'nin şartlarını kabul etmiş olursunuz. Eğer bu Sözleşme'nin şartlarını kabul etmiyorsanız, Platformu kullanmayın.

2. Lisans

Platform, kullanıcılarına ("Kullanıcı"), Platform üzerinde bulunan içeriklere erişim için kişisel, dünya çapında, devredilemez ve sınırlı bir lisans verir. Bu lisans, Platform'un sağladığı hizmetlerin kullanımını düzenler.

3. Kullanıcı Yükümlülükleri

Kullanıcılar, Platformu kullanırken geçerli yasalara uymakla yükümlüdür. Kullanıcılar, Platformu kullanarak herhangi bir yasa dışı eylemde bulunmayacaktır.

4. Fikri Mülkiyet Hakları

Platform ve tüm içerikleri, telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları dahil olmak üzere, tüm haklarıyla Platform'a aittir.

5. İndirimli Hesaplar

Platform, yemek sipariş sitelerinde kullanılmak üzere indirimli hesaplar satmaktadır. Bu hesapların kullanılabilirliği ve geçerliliği, yemek sipariş sitelerinin ve Platform'un politikalarına bağlıdır. Kullanıcılar, indirimli hesapları satın alarak bu politikaları kabul etmiş olurlar.

6. Sorumluluk Reddi

Platform, Platform üzerindeki içeriklerin doğruluğu, eksiksizliği veya güncelliği hakkında herhangi bir garanti vermez. Ayrıca, Platform, indirimli hesapların kullanılabilirliği veya geçerliliği hakkında herhangi bir garanti vermez.

7. Değişiklikler

Platform, bu Sözleşme'yi herhangi bir zamanda, kendi takdirine bağlı olarak değiştirebilir. Bu değişiklikler, değişikliklerin Platform üzerinde yayınlanmasının ardından hemen yürürlüğe girer.

8. Uygulanabilir Hukuk ve Yetki

Bu Sözleşme, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir ve Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinde çözülecek her türlü anlaşmazlık için geçerli olacaktır.

Bu Sözleşme'yi kabul etmekle, yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş oluyorsunuz.

Son güncelleme tarihi: 1 Kasım 2023